Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Mladá Vožice)
Krajina s božími muky, signováno vpravo dole O. Bubeníček, olej/plátno, 66 x 50 cm, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |